Propozice

Zápasy NHLR

Co to vlastně je ta NHLR:

NHLR ... Neformální Hokejová Liga ...Rybníkářů ... Revmatiků ....

je soutěž rekreačních hráčů ledního hokeje, zejména těch, kterým se nepodařilo
proniknout do skutečné zámořské NHL. Její rámec je zvolen tak, aby soutěž zvládali i
zaměstnaní rekreační hráči, kteří se dostanou na led jednou-dvakrát týdně a aby nebyla
další zátěží navíc ani pro hráče, ani pro organizátory.

NHL(R)
je určena těm rekreačním partičkám, které se chtějí vymanit z uzavřenosti do
svých vlastních pravidelných ledů a chtějí si zahrát proti podobným týmům.

NHL(R)
by měla zůstat přátelským kláním, ve kterém nejde o souboje „na krev“, jako ve
skutečném Stanley Cupu. I když se bude hrát o jeho naší zmenšenou podobu, tzv.
„Standův Pohár“, hlavním cílem soutěže je užít si pohodový hokej, nezranit přitom sebe
ani soupeře a v neposlední řadě poznat podobné nadšence rekreačního hokeje.

Bodování soutěže:
Za vítězství tým obdrží 2 body, za remízu 1 bod a za prohru 0 bodů. Vítězem základní části se stane tým, který v sezóně nasbírá nejvíce bodů. Po odehrání všech zápasů se vyhlásí vítěz a určí pořadí. V případě rovnosti bodů rozhodnou body ze vzájemných zápasů, pak skóre a los. Pro první čtyři týmy bude určena nadstavbová část PLAY-OFF. Bude vedena tabulka statistik střelců apod.

Cena pro vítěze:
Vítězný tým obdrží putovní tzv. „Standův Pohár“, který si ponechá do doby, než bude vyhlášen
vítěz dalšího ročníku soutěže.

Zúčastněné týmy:

do 1. ročníku soutěže jsou přihlášeny tyto týmy (domácí stadióny):

HC Mantineľs Rajhrad (Rosice)

HC Raci (Brno)

HC Lipůvka (Blansko)

HC Hlívy (Blansko)

HC Gepards (Brno)

HC Šmajda tým Rosice (Rosice)

Do 3. ročníku NHLR vstupují další dva týmy: HC Modern Hockey a HC Devils (oba Brno).

Ve 4. ročníku dochází k několika změnám. Končí týmy Lipůvky, Rosic. Novými jsou týmy HC Free Stars (DRFG aréna), univerzitní tým Sexy bonbónky (Vyškov) a druhý tým Modern Hockey.

Do 5. ročníku nenastoupí týmy Free Stars, HC Gepards, HC Devils. Soutěž tak odehraje 6 týmů.

V 6. ročníku se představí tým IP Racing původně hrající soutěž FSHHL. Modern Hockey odehraje soutěž pouze s jediným týmem.

odkaz na stránky ligy NHL(R)

rekreacnihokej.netprostor.cz