Rozlosování ročníku 2018/2019:

Základní část:
 
1.kolo

9. 9. 2018, Rondo, 21,00: Hobby Hokej Brno - Free Star 5:5

10. 9. 2018, Úvoz, 22,15: Golden Hands - IP Racing Shop 5:0

11. 9. 2018, Úvoz, 20,30: Gepards - Predators 2:3

12. 9. 2018, Rosice, 21,15: Piraně - Devil Butts 2:5

11. 9. 2018, Úvoz, 21,45: HC Mantinel´s Rajhrad - HC Raci 5:2

 

2.kolo

16. 9. 2018, Lužánky, 13,30: IP Racing Shop - HC Mantinel´s Rajhrad 3:6

17. 9. 2018, Úvoz, 22,15: Raci - Piraně 4:2

23. 9. 2018, Rosice, 16,15: Hobby Hokej Brno - Golden Hands 5:4

23. 9. 2018, Rondo, 21,00: Free Star - Predators 4:0

25. 9. 2018, Úvoz, 20,30: Devil Butts - Gepards 2:4

 

3.kolo

24. 9. 2018, Úvoz, 22,15: Predators - Devil Butts 1:6

26. 9. 2018, Rosice, 21,15: Piraně - IP Racing Shop 7:4

28. 9. 2018, Lužánky, 20,00: Golden Hands - Free Star 2:5

29. 9. 2018, Rosice, 17:00: Hobby Hokej Brno - HC Mantinel´s Rajhrad 7:3

9. 10. 2018, Úvoz, 20,30: Gepards - Raci 5:5

 

4.kolo

7. 10. 2018, Rosice;16,15;;Golden Hands;;HC Mantinel´s Rajhrad 4:2

20. 1. 2019, Rondo, 22,00: Free Star - Devil Butts 5:2

8. 10. 2018, Úvoz, 22,15: Raci - Predators 9:3

10. 10. 2018, Rosice, 21,15: Hobby Hokej Brno - Piraně 0:3

15. 10. 2018, Úvoz, 22,15: IP Racing Shop - Gepards 5:1

 

5.kolo

14. 10. 2018, Rosice, 16,15: Gepards - Hobby Hokej Brno 5:0

21. 10. 2018, Rosice, 16,15: Predators - IP Racing Shop 3:6

21. 10. 2018, Rondo, 21,00: Free Star - HC Mantinel´s Rajhrad 9:1

22. 10. 2018, Úvoz, 22,15: Devil Butts - Raci 4:0

24. 10. 2018, Rosice, 21,15: Piraně - Golden Hands 6:5

 

6.kolo

28. 10. 2018, Rosice, 16,15: Hobby Hokej Brno - Predators 4:4

29. 10. 2018, Úvoz, 22,15: IP Racing Shop - Devil Butts 1:6

23. 10. 2018, Úvoz, 20,30: Golden Hands - Gepards 9:1

4. 11. 2018, Rosice, 16,15: HC Mantinel´s Rajhrad - Piraně 7:0

7. 1. 2019, Rondo, 21,15: Free Star - Raci 5:0

 

7.kolo

5. 11. 2018, Úvoz, 22,15: Raci - IP Racing Shop 3:0

13. 11. 2018, Úvoz, 20,30: Gepards - HC Mantinel´s Rajhrad 4:4

7. 11. 2018, Rosice, 21,15: Piraně - Free Star 0:6

10. 11. 2018, Lužánky, 19,00: Predators - Golden Hands 1:5

11. 11. 2018, Rosice, 16,15: Devil Butts - Hobby Hokej Brno 4:0

 

8.kolo

12. 11. 2018, Úvoz, 22,15: HC Mantinel´s Rajhrad - Predators 6:3

18. 11. 2018, Rosice, 16,15: Hobby Hokej Brno - Raci 5:6

18. 11. 2018, Rondo, 21,00: Free Star - IP Racing Shop 9:1

20. 11. 2018, Úvoz, 20,30: Golden Hands - Devil Butts 2:2

21. 11. 2018, Rosice, 21,15: Piraně - Gepards 3:3

 

9.kolo

20 .1. 2019, Rosice, 16,15: IP Racing Shop - Hobby Hokej Brno 2:7

25. 11. 2018, Rosice, 16,15: Devil Butts - HC Mantinel´s Rajhrad 6:4

26. 11. 2018, Úvoz, 22,15: Raci - Golden Hands 1:5

4. 12. 2018, Úvoz, 20,30: Gepards - Free Star 4:7

5. 12. 2018, Rosice, 21,15: Predators - Piraně 1:3

 

10.kolo

2. 12. 2018, Rosice, 16,15: Devil Butts - Piraně 3:5

2. 12. 2018, Rondo, 21,00: Free Star - Hobby Hokej Brno 1:2

3. 12. 2018, Úvoz, 22,15: Raci - HC Mantinel´s Rajhrad 10:4

9. 12. 2018, Rosice, 16,15: Gepards - Predators 3:6

10. 12. 2018, Úvoz, 22,15: Golden Hands - IP Racing Shop 4:4

 

11.kolo

16. 12. 2018, Rosice, 16,15: Golden Hands - Hobby Hokej Brno 5:1

16. 12. 2018, Rondo, 21,00: Predators - Free Star 2:4

17. 12. 2018, Úvoz, 22,15: HC Mantinel´s Rajhrad - IP Racing Shop 7:5

18. 12. 2018, Úvoz, 20,30: Gepards - Devil Butts 4:2

19. 12. 2018, Rosice, 21,15: Piraně - Raci 7:3

 

12.kolo

6. 1. 2019, Rosice, 16,15: Devil Butts - Predators 3:3

6. 1. 2019, Rondo, 21,00: Free Star - Golden Hands 4:3

7. 1. 2019, Úvoz, 22,15: IP Racing Shop - Piraně 5:3

7. 1. 2019, Rosice, 16,15: Hobby Hokej Brno - HC Mantinel´s Rajhrad 7:4

8. 1. 2019, Úvoz, 20,30: Raci - Gepards 2:7

 

13.kolo

14. 1. 2019, Úvoz, 22,15: Predators - Raci 3:2

16. 1. 2019, Rosice, 21,15: Piraně - Hobby Hokej Brno 7:3

24. 2. 2019, Rosice, 16,15: HC Mantinel´s Rajhrad - Golden Hands 2:10

20. 1. 2019, Rondo, 21,00: Devil Butts - Free Star 0:9

29. 1. 2019, Úvoz, 20,30: Gepards - IP Racing Shop 5:4

 

14.kolo

27. 1. 2019, Rosice, 16,15: Hobby Hokej Brno - Gepards 0:9

30. 1. 2019, Rosice, 21,15: Golden Hands - Piraně 3:3

3. 2.2019, Rosice, 16,15: IP Racing Shop - Predators 5:0

11. 3. 2019, Rondo, 21,00: Free Star - HC Mantinel´s Rajhrad 9:7

4. 2. 2019, Úvoz, 22,15: Raci - Devil Butts 2:2

 

15.kolo

10. 2. 2019, Rosice, 16,15: Predators - Hobby Hokej Brno 3:2

11. 2. 2019, Úvoz, 22,15: Devil Butts - IP Racing Shop 5:1

12. 2. 2019, Úvoz, 20,30: Gepards - Golden Hands 3:2

13. 2. 2019, Rosice, 21,15: Piraně - HC Mantinel´s Rajhrad 5:3

17. 2. 2019, Rondo, 21,00: Raci - Free Star 3:6

 

16.kolo

17. 2. 2019, Rosice, 16,15: Hobby Hokej Brno - Devil Butts 1:3

18. 2. 2019, Úvoz, 22,15: IP Racing Shop - Raci 4:6

20. 2. 2019, Rosice, 21,15: Free Star - Piraně 1:1

26. 2. 2019, Úvoz, 20,30: HC Mantinel´s Rajhrad - Gepards 6:4

3. 3. 2019, Rondo, 21,00: Golden Hands - Predators 2:6

 

17.kolo

25. 2. 2019, Úvoz, 22,15: IP Racing Shop - Free Star 1:7

27. 2. 2019, Rosice, 21,15: Gepards - Piraně 4:1

3. 3. 2019, Rosice, 14,45: Devil Butts - Golden Hands 3:1

3. 3. 2019, Rosice, 16,15: Raci - Hobby Hokej Brno 3:10

4. 3. 2019, Úvoz, 22,15: Predators - HC Mantinel´s Rajhrad 2:5

 

18.kolo

8.3.2019, Lužánky, 20,00: Piraně - Predators 4:2

9.3.2019, Lužánky, 19,00: Golden Hands - Raci 4:1

10.3.2019, Rosice, 16,15: HC Mantinel´s Rajhrad - Devil Butts 3:5

10.3.2019, Rondo, 21,00: Free Star - Gepards 5:0

11.3.2019, Úvoz, 22,15: Hobby Hokej Brno - IP Racing Shop 1:6

 

O umístění:

11. - 17. 3. 2019: Play – off 1. a 2. zápasy čtvrtfinále

Play – down 1. a 2. kolo

 

18. - 24. 3. 2019: Play – off případné 3. zápasy čtvrtfinále, 1. zápas semifinále

Play – down 3. kolo

 

25. - 31. 3. 2019: Play – off případné 2. a případné 3. zápasy semifinále

Play – down 4. kolo

 

8. - 14. 4. 2019: Play – off finálová série, utkání o 3. místo

Play – down 5. kolo

 

Baráž

15. - 21. 4. 2019: 1. a 2. kolo

 

22. - 28. 4. 2019: 3. a 4. kolo

 

29. 4. - 5. 5. 2019: 5. a 6. kolo