Rozlosování ročníku 2017/2018:

Základní část:

1.kolo

28.8., 21:45, Úvoz: Hobby hokej - IP Racing Shop 2:7

3.9., 16:00, Úvoz: HC Gepards - HC Predators 1:6

3.9., 20:30, Úvoz: HC Mantinel's Rajhrad - Free Stars 2:3

6.9., 21:15, Rosice: HC Piraně - HC Golden Hands 5:0

 

2.kolo

30.8., 18:15, Úvoz: IP Racing Shop - HC Predators 1:6

4.9., 22:15, Úvoz: Hobby hokej - HC Raci 1:5

7.9., 22:15, Lužánky: HC Mantinel's Rajhrad - HC Gepards 3:3

7.9., 22:30, Lužánky: HC Free Stars - HC Golden Hands 3:0 

 

3.kolo

13.9., 21:15, Rondo: IP Racing Shop - HC Free Stars 1:12

13.9., 21:15, Rosice: HC Piraně - HC Raci 1:4

13.9., 21:45, Úvoz: Hobby Hokej - HC Golden Hands 2:7

18.9., 22:15, Úvoz: HC Mantinel's Rajhrad - HC Predators 3:6

 

4.kolo

20.9., 21:15, Rosice: HC Gepards - HC Piraně 4:2

17.9., 15:15, Úvoz: HC Golden Hands - IP Racing Shop 11:2

28.9., 21:00, Rosice: HC Raci - HC Mantinel's Rajhrad 2:7 

1.10., 16:00, Rosice: HC Predators - Hobby Hokej 4:3

 

5.kolo

25.9., 22:15, Úvoz: HC Predators - HC Piraně 3:3

2.10., 22:15, Úvoz: HC Golden Hands - HC Mantinel's Rajhrad 5:1

3.10., 20:30, Úvoz: HC Raci - HC Gepards 2:6

4:10., 20:30, Úvoz: HC Free Stars - Hobby Hokej 6:1

 

6.kolo

9.10., 22:15, Úvoz: HC Predators - HC Free Stars 3:1

11.10., 22:15, DRFG Aréna: HC Raci - IP Racing Shop 6:1

17.10., 20:15, Úvoz: HC Gepards - Hobby Hokej 4:3

18.10., 21:15, Rosice: HC Piraně - HC Mantinel's Rajhrad 3:5

 

7.kolo

24.9., 22:15, DRFG Aréna: HC Free Stars - HC Raci 5:2

29.10., 12:30, Úvoz: HC Golden Hands - HC Predators 5:3

31.10., 20:15, Úvoz: IP Racing Shop - HC Gepards 4:8

2.11., 21:15, Rosice: Hobby Hokej - HC Piraně 2:6

 

8.kolo

4.10., 21:15, Rosice: HC Piraně - IP Racing Shop 6:0

23.10., 22:15, Úvoz: HC Raci - HC Golden Hands 0:3

5.11., 18:15, Rosice: HC Mantinel's Rajhrad - Hobby Hokej 2:4

12.12., 20:15, Úvoz: HC Gepards - HC Free Stars 2:0

 

9.kolo

30.10., 22:15, Úvoz: HC Predators - HC Raci 1:4

6.11., 22:15, Úvoz: IP Racing Shop - HC Mantinel's Rajhrad 1:2

13.11., 22:15, Úvoz: HC Golden Hands - HC Gepards 2:6

29.10., 21:00, DRFG aréna: HC Free Stars - HC Piraně 4:4

 

10.kolo

5.3., 22:15, Úvoz: IP Racing Shop - Hobby hokej

19.11., 16:15, Rosice: HC Predators - HC Gepards 4:1

19.11., 20:15, Rosice: Free Stars - HC Mantinel's Rajhrad 6:1

20.12., 21:15, Rosice: HC Golden Hands - HC Piraně 7:3

 

11.kolo

27.11., 22:15, Úvoz: HC Predators - IP Racing Shop 8:0

26.11., 16:15, Rosice: HC Raci - Hobby hokej 1:2

17.12., 16:15, Rosice: HC Gepards - HC Mantinel's Rajhrad 4:5

4.12., 22:15, Úvoz: HC Golden Hands - HC Free Stars 6:7

 

12.kolo

11.12., 22:15, Úvoz: HC Free Stars - IP Racing Shop 4:0

13.12., 21:15, Rosice: HC Raci - HC Piraně 2:2

3.12., 16:15, Rosice: HC Golden Hands - Hobby Hokej 7:2

10.12., 16:15, Rosice: HC Predators - HC Mantinel's Rajhrad 4:2

 

13.kolo

10.1., 22:15, Rosice: HC Piraně - HC Gepards 2:2

8.1., 22:15, Úvoz: IP Racing Shop - HC Golden Hands 1:7

15.1., 22:15, Úvoz: HC Mantinel's Rajhrad - HC Raci 0:3

7.1., 16:15, Rosice: Hobby Hokej - HC Predators 3:2

 

14.kolo

13.2., 20:15, Úvoz: HC Gepards - HC Raci - 3:2

25.2., 20:00, DRFG aréna: Hobby Hokej - HC Free Stars - 3:5

21.1., 21:45, Rosice: HC Piraně - HC Predators 3:3

21.1., 16:15, Rosice: HC Mantinel's Rajhrad - HC Golden Hands 4:2

 

15.kolo

29.1., 22:15, Úvoz: HC Mantinel's - HC Piraně 1:2

28.1., 16:15, Rosice: Hobby Hokej - HC Gepards 1:6

5.2.. 22:15, Úvoz: IP Racing Shop - HC Raci 3:1

9.2., 20:00, HHDM: Free Stars - HC Predators 3:2

 

16.kolo

12.2., 22:15, Úvoz: HC Predators - HC Golden Hands 3:1

14.2., 21:15, Rosice: HC Piraně - Hobby Hokej 6:3

18.2., 20:00, DRFG aréna: HC Raci - HC Free Stars - 0:7

23.1., 20:15, Úvoz: HC Gepards - IP Racing Shop 3:1

 

17.kolo

19.2, 22:15, Úvoz: Hobby Hokej - HC Mantinel's 2:3

15.1., 22:15, Úvoz: HC Golden Hands - HC Raci 0:3

25.2., 21:45, Rosice: IP Racing Shop - HC Piraně 2:4

2.2. 21:00, Lužánky: HC Free Stars - HC Gepards 5:0 (kontumačně)

 

18.kolo

26.2., 22:15, Úvoz: HC Raci - HC Predators 4:1

4.3., 16:15, Rosice: HC Mantinel's - IP Racing Shop - 2:2

25.2., 16:15, Rosice: HC Gepards - HC Golden Hands 5:2

28.2., 21:15, Rosice: HC Piraně- HC Free Stars 5:1

 

Finále play-off:

7.4. Rosice:

HC Free Stars - HC Piraně 5:3

HC Gepards - HC Predators 3:1

HC Predators - HC Piraně 3:5

HC Free Stars - HC Gepards 4:3.